16 stycznia – II niedziela zwykła

• mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • osobom, które zatroszczyły się i podwoziły księdza podczas błogosławieństwa domowników i domów w minionym tygodniu, dziękuję: Panu Maciejowi Bujalskiemu, Panu Leszkowi Jackiewiczowi, Panu Janowi Ślusarzowi, Pani Annie Gągol, Panu Januszowi Królikowi, Panu Arkadiuszowi Hendzlowi, Panu Wojciechowi Rogali.

Zmiana godzin Mszy

Od jutra Msze święte będą odprawiane o 17:30, z wyjątkiem wtorków. Kancelaria parafialna będzie czynna po Mszy świętej wieczornej.

Dzień Babci i Dziadka

W piątek będziemy przeżywać Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka – życząc naszym kochanym dziadkom i babciom wszystkiego co najlepsze, pamiętajmy o Nich w modlitwie.

Błogosławieństwo rodzin

Dobiegło końca błogosławieństwo rodzin. Jeśli podczas zaplanowanej wizyty zdarzyło się, że jakaś rodzina była nieobecna, proszę o kontakt po Mszy świętej w celu ustalenia wizyty na wspólną rodzinną modlitwę i błogosławieństwo domu.

Kurs przedmałżeński

W piątek 21 stycznia o godz. 1900 w kościele rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zakończy się w sobotę 22 stycznia. Kurs będzie przeprowadzony przez dwa dni, ze względów na zachowanie bezpieczeństwa sanitarnego. Zapraszam narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament małżeństwa.

W tym tygodniu w liturgii wspomnienie: jutro – św. Antoniego opata, w środę – św. Józefa Sebastiana Pelczara bp, w piątek – św. Agnieszki dziewicy i męczennicy. W czwartek przypada czwarta rocznica ingresu Pasterza naszej Diecezji Bp Romualda Kamińskiego.

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia. Informacje z numerem KRS są wyłożone przy wyjściu z kościoła.