16 lutego – VI niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Dłużki i Borku Mińskiego,
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

1% podatku

Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej KRS 0000223182 z dopiskiem Caritas Wólka Mińska, wówczas część pozyskanej kwoty otrzyma nasza parafia. Więcej informacji na plakacie w tablicy ogłoszeń.

W tym tygodniu w liturgii: w sobotę – święto Katedry św. Piotra Apostoła, można zyskać odpust zupełny za nawiedzenie katedry lub konkatedry i pobożne odmówienie: Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

Sakrament małżeństwa

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Marcin MICHALAK – kawaler z parafii tutejszej
i Daria MICHALAK z. d. BIELICKA – panna z parafii tutejszej zapowiedź druga

Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Pomoc dla Caritas

Dziś zbiórka ofiar do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.