15 września – XXIV niedziela zwykła

Podziękowania:

• mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!
  • pewnej rodzinie z Dłużki za ofiarę 1000 zł przekazaną na zakup granitu na posadzkę do naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary na budowę Kościoła mieszkańcom: Karoliny ul. Familijnej, Piaskowej, Zdrojowej, Kamiennej, Koszykowej, Głównej, Wąskiej, Pogodnej, Północnej. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana bp, we wtorek – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego bp, w środę – św. Stanisława Kostki patrona Polski, a także dzieci i młodzieży, w piątek – św. męczenników Andrzeja Kim Teagon, prezbitera Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w sobotę – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Rozpoczynają się również kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

Sakrament małżeństwa

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Adrian ŚWIĘCH – kawaler z parafii tutejszej
i Wioletta Dorota WOJDA – panna z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza

Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.