13 września – XXIV niedziela zwykła

• mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • Panom: Marianowi Klimkowi, Janowi Bieńkowskiemu za pomoc przy parafii, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • Państwu: Monice Woźniak i Marcinowi Janeczkowi, którzy zawarli sakrament małżeństwa za udekorowanie naszego kościoła kwiatami. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Spotkanie

Zapraszam dziś rodziców wraz z dziećmi klas III, które chcą przygotowywać się do I Komunii Świętej na spotkanie po Mszy świętej o godz. 12:15. W przyszłą niedzielę (20 września) Msza święta o godz. 12:15 dla dzieci klas IV i ich rodziców przygotowująca do I rocznicy Komunii Świętej.

Modlitwa różańcowa

Zachęcam do modlitwy różańcowej w rodzinach codziennie o godz. 20:30 w intencji o zatrzymanie epidemii wirusa, siły i zdrowie dla personelu medycznego.

W tym tygodniu w liturgii: w jutro – święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, w środę – św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana bp, w czwartek – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego bp, w piątek – św. Stanisława Kostki patrona Polski, a także dzieci i młodzieży. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na Seminarium Duchowne.

Sakrament małżeństwa

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Michał OCHMAN – kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie
i Aleksandra Karolina GIELO – panna z parafii tutejszej – zapowiedź druga
Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.