13 czerwca – XI niedziela zwykła

• rodzicom dzieci, które wczoraj przeżywały uroczystość I Komunii Świętej za posprzątanie naszego kościoła. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach I Komunijnych i ich rodzinach. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu Kościoła mieszkańców Wólki Mińskiej,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii w minionym tygodniu, serdeczne Bóg zapłać!
  • rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę dla parafii 1100 zł na budowę naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary na budowę kościoła mieszkańcom: Wólki Mińskiej z ul. Bocznej, Bratniej, Brzozowej, Krótkiej, Mazowieckiej, Prostej, Tęczowej, Wspólnej, Olszowej, Cichej, Wiosennej, Koszykowej; Mińska Mazowieckiego z ul. Chabrowej, Dębowej, Grabowej, Kusocińskiego; Borku Mińskiego. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.
  • Paniom za trud przygotowania pięknych wianków na zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz wszystkim, którzy kupując wianki wsparli budowę naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać!

Czerwcówki

Bezpośrednio po Mszy świętej około o godz. 18:00, a we wtorki około 7:30 są odprawiane nabożeństwa czerwcowe. Włączmy się w modlitwę litanią do Serca Pana Jezusa śpiewaną przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – Bł. Michała Kozala bp i męczennika, w czwartek – św. Brata Albertra Chmielowskiego. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

Sakrament małżeństwa

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Kamil NALEWKA – kawaler z parafii tutejszej
i Marta KOSTYRA – panna z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza

Sylwester SOCHACZEWSKI – kawaler z parafii tutejszej
i Anita SOCHACZEWSKA z. d. FILIPIAK – panna z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza
Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Uroczystości 7 Pułku Ułanów Lubelskich

Towarzystwo Pamięci 7 Pułku Ułanów Lubelskich zaprasza na uroczystości związane z 100-rocznicą przybycia Pułku do Mińska Mazowieckiego. Uroczystości rozpoczną się w przyszłą niedzielę 20 czerwca Mszą świętą o godz. 12:30 w kościele Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim. Około godz. 13:30 ulicami przejdzie rewia kawaleryjska. Przemarsz zakończy się pokazami kawaleryjskimi około godz. 14:00 w koszarach Żandarmerii Wojskowej. Więcej informacji w zaproszeniu na tablicy ogłoszeń.