12 maja – IV niedziela Wielkanocy

• rodzicom dzieci, które przystąpiły do I Komunii Świętej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższym tygodniu proszę o pomoc w sprzątaniu Kościoła Rodziców dzieci, które będą przeżywały I rocznicę Komunii Świętej,
  • Dziękuję Panom: Michałowi Kowalczykowi, Marianowi Klimkowi, za pomoc przy parafii, serdeczne Bóg zapłać!

Rocznica I Komunii Świętej

W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej o godz. 9:00 rocznica I Komunii Świętej. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach przygotowujących się do rocznicy i o ich rodzinach.

Majówki

Trwa maj, w którym podczas nabożeństw oddajemy cześć Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwa majowe podobnie jak w latach ubiegłych są bezpośrednio po Mszy świętej czyli około 18:00.

Modlitwa za kierowców

Przed rozpoczęciem wyjazdów wakacyjnych, w niedzielę 26 maja będziemy modlić się za kierowców i po każdej Mszy świętej poświęcimy pojazdy.

W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – św. Macieja Apostoła, w czwartek – uroczystość św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika patrona Polski i metropolii warszawskiej.

Sakrament małżeństwa

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Michał FOTYGA – kawaler z parafii tuejeszej
i Paulina TOCZYŃSKA – panna z parafii MB Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim – zapowiedź pierwsza

Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Zbiórka na seminarium

Dziś po Mszach Świętych są zbierane ofiary do puszek na Seminarium w naszej Diecezji.