11 NIEDZIELA ZWYKŁA 18 CZERWCA 2023

Zaproszenie

Ciągle trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za miłosierdzie Boże i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach.

Dziękuję:

• drogim Parafianom i Gościom za obecność na Mszy św. i wspólną modlitwę
  • mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje
  • Robertowi Zapertemu za pomoc przy parafii w minionym tygodniu
  • Jeszcze raz bardzo dziękuję Paniom za misterne uwicie wianków na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Bóg zapłać!

Zbiórka do puszek

Dzisiaj po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.

Msza we wtorek

We wtorek Msza św. obędzie się o godz. 7:00 a nabożeństwo do Serca Pana Jezusa bezpośrednio po Mszy św.

Dzień Ojca

W piątek, 23 czerwca, będziemy obchodzili Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

Narodzenia św. Jana Chrzciciela

W sobotę odbędzie się Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. odbędzie się o godz. 18:00 z racji na ślub, który jest o godz. 17:00.

Koniec roku katechetycznego i szkolnego

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji.

Czerwcówki

Serdecznie zapraszam do naszej świątyni na nabożeństwa czerwcowe codziennie (z wyjątkiem wtorku) na godz. 18:00.

Zbiórka kwartalna

Bardzo proszę o pomoc w przeprowadzeniu drugiej w tym roku kwartalnej zbiórki na budowę naszego kościoła. Listy z poszczególnych rejonów parafii są do odebrania po Mszy świętej w zakrystii.
Tu chcę powiedzieć, wszystkim Parafianom, że nie rozpoczęliśmy jeszcze prac w naszej świątyni ze względu na zdrowie p. Architekt. Pod koniec czerwca będzie miała operację. Jednak jesteśmy pełni nadziei. Z p. Architekt spotkam się prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia.

Odszedł od nas

W minionym tygodniu odszedł z naszej parafii śp. Waldemar OPATOWSKI, l. 71 z Mińska Mazowieckiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu:. „Wieczny odpoczynek…”