11 lipca – XV niedziela zwykła

• mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • Panu: Marianowi Klimkowi za pomoc przy parafii w minionym tygodniu, serdeczne Bóg zapłać!
  • za ofiary na budowę Kościoła mieszkańcom Mińska Mazowieckiego z ul. Krasickiego, Paruzela. Dziękuję bardzo serdecznie ofiarodawcom i osobom, które podjęły się trudu zbierania ofiar.

Rocznica powołania Policji

Zbliża się rocznica powołania Policji. Dziś o godz. 12:15 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Policjantów i pracowników Policji. W imieniu Pana Komendanta inspektora Sławomira Rogowskiego, kierownictwa i wszystkich Policjantów zapraszam na uroczystą Mszę świętą.

W tym tygodniu w liturgii: jutro – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu bp i męczennika, we wtorek – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek – św. Bonawentury bp i Doktora Kościoła, w piątek – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

Sakrament małżeństwa

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Michał Kacper CELUCH – kawaler z parafii Najśw. Serca Jezusowego w Radomiu
i Alicja PERZYNA – panna z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza

Bartosz BRZEŚKIEWICZ – kawaler z parafii M. B. Jasnogórskiej w Królewcu
i Klaudia Katarzyna GLINKA – panna z parafii tutejszej – zapowiedź druga

Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Wakacje

Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Wyjeżdżając pamiętajmy o praktykach religijnych, aby być świadkami wiary. Troszczmy się o godny chrześcijanina strój w miejscach sakralnych. Wszystkim wyjeżdżającym życzę udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu.