11 kwietnia – niedziela Miłosierdzia Bożego

Niedziela Miłosierdzia Bożego

Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka i litania do Bożego Miłosierdzia, możliwość adoracji Pana Jezusa. Za odmówienie koronki przed Najświętszym Sakramentem można zyskać odpust zupełny. Bardzo proszę, aby każda rodzina wzięła udział w tym zawierzeniu się Bogu. Adoracja będzie do Mszy świętej wieczornej. Dziś po Mszach świętych ofiarami do puszek wspieramy dzieła charytatywne Caritas.

• mieszkańcom Dłużki i Borku Mińskiego za posprzątanie naszego kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać! W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Mińska Mazowieckiego,
  • pewnej rodzinie z Karoliny za ufundowanie bezdotykowej kropielnicy na wodę święconą. Jest zamontowana przy wejściu w wieży kościoła. Od roku zostaliśmy pozbawieni korzystania z wody święconej z powodu trwających zakazów sanitarnych.

Sakrament małżeństwa

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Piotr Andrzej ZADUNAJSKI – kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Mińsku Maz.
i Magdalena KLIMEK – panna z parafii tutejszej – zapowiedź druga

Narzeczonych polecajmy modlitwie, jeśli ktoś zna przeszkody między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.