10 lutego – V niedziela zwykła

Zakrystia

Od piątku została oddana do użytku zakrystia dla lektorów i ministrantów, a także częściowo zakrystia kapłańska.

• mieszkańcom Karoliny Zdroje za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny,
  • Panu Andrzejowi Bazylowi za troskę i odśnieżenie terenu przy kościele, bardzo serdeczne Bóg zapłać!
  • Paniom: Janeczce Piekarskiej, Danucie Klimek, Teresie Rogala, oraz Panom: Marianowi Klimkowi, Michałowi Kowalczykowi, Janowi Bieńkowskiemu, Januszowi Kiesnerowi, Robertowi Zapertemu Dawidowi Radłowskiemu i Mateuszowi Rogali za pomoc przy rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowej, bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Kurs przedmałżeński

W piątek, 15 lutego około godz. 18:00, w kaplicy rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zapraszam narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa. Spotkania będą kilka razy w tygodniu, aby skrócić czas trwania kursu.

Wybory sołtysa

We wtorek 19 lutego o godz. 17:30 w sali po dawnej kaplicy odbędą się wybory sołtysa i rady sołeckiej Wólki Mińskiej.

W tym tygodniu w liturgii wspomnienie: w czwartek – św. Cyryla mnicha i Metodego bp, patronów Europy.