1 listopada – Wszystkich Świętych

Wszystkich świętych

Dziś UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze święte: o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. O godz. 16:00 Nieszpory za zmarłych i procesja w kościele z wypominkami za zmarłych. Jutro – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze święte o godz. 8:00 i 17:00. O godz. 16:00 Nieszpory za zmarłych i procesja w kościele z wypominkami za zmarłych.
Podczas Mszy świętych w listopadzie będziemy modlić się za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach, aby zyskać dla polecanych w tej modlitwie odpust zupełny. Przez cały rok w I piątki miesiąca będziemy polecać zmarłych w wypominkach Miłosierdziu Bożemu we Mszy świętej.

• mieszkańcom Wólki Mińskiej za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Karoliny Zdroje,
  • Panom: Marianowi Klimkowi i Przemysławowi Kruszewskiemu za pomoc przy parafii,
  • Państwu: Danucie i Tadeuszowi Przysowa z Dłużki za ofiarowanie kwiatów do kościoła. Bardzo serdeczne Bóg zapłać!

Wypominki

Po Mszach świętych można zgłaszać zmarłych za, których będziemy się modlić w rocznych WYPOMINKACH. Pismo Święte poucza, że zbawienną rzeczą jest modlić się za tych co umarli.

Kalendarz

Są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne na rok 2021 w cenie 5 zł. Dochód przeznaczymy na budowę naszego kościoła.

W tym tygodniu w liturgii: w środę – św. Karola Boromeusza bp. Z racji I piątku i I soboty miesiąca, o godz. 16:30, wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi. W piątek Msza święta wypominkowa za zmarłych. Zachęcam do udziału i ofiarowania Komunii świętej za zmarłych. W sobotę z posługą sakramentalną odwiedzę chorych od godz. 9:00.