03 lipca – XIV niedziela zwykła

• mieszkańcom Karoliny za posprzątanie naszego kościoła. W najbliższy piątek proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców Dłużki i Borku Mińskiego,
  • Paniom: Klarze Kiesner, Janinie Piekarskiej, Krystynie Królak, Barbarze Bieńkowskiej, Panom: Marianowi Klimkowi, Januszowi Kiesnerowi, Robertowi Zapertemu, Przemysławowi Kruszewskiemu, Jarosławowi Michalskiemu, Jakubowi Michalskiemu, Robertowi Kalinowskiemu za pomoc przy parafii w minionym tygodniu. Serdeczne Bóg zapłać!

Msza św. prymicyjna

W ubiegłą niedzielę Mszę świętą prymicyjną w naszej parafii odprawił Ks. Radosław Chilimoniuk. W darze dla naszej parafii pozostawił mosiężny trybularz i łódkę. Bardzo serdecznie dziękuję ks. Radkowi za ten dar.

Msza św. dziękczynna

W związku z dekretem Ordynariusza dotyczącym zmiany proboszcza w naszej parafii, w przyszłą niedzielę o godz. 11:00 odprawię Mszę świętą zwieńczającą moją posługę w parafii i przedstawię sprawozdanie z piętnastoletniej posługi.

W tym tygodniu w liturgii: w środę – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek – św. Jana z Dukli. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 odprawę ostatnią Mszę świętą w naszej parafii, przekażę również sprawozdanie o stanie naszej parafii.

Upały

Przeżywamy falę upałów bardzo proszę o zwrócenie uwagi na osoby starsze, samotne, czy nie potrzebują pomocy.

Wakacje

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Wyjeżdżając pamiętajmy o praktykach religijnych, aby być świadkami wiary. Troszczmy się o godny chrześcijanina strój w miejscach sakralnych. Wszystkim wyjeżdżającym życzę udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu.